Spotkanie Inowrocław

30/07/2018

Hotel Solanki Uzdrowisko
ul. Wilkońskiego 23
Inowrocław 88-100

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy.

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm porozmawiamy na kolejnym z cyklu spotkań – tym razem spotkamy się w Inowrocławiu.

W wydarzeniu swój udział potwierdzili m.in: Jadwiga EmilewiczMinister Przedsiębiorczości i Technologii, Jadwiga Lesiszpo Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Andrzej Ziółkowski – Prezes Urzędu Dozoru Technicznego, Barbara Loba – Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego będą do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy!

Program

10:30 rejestracja, powitalna kawa
11:00 – 11:25 otwarcie spotkania:
Jadwiga EmilewiczMinister Przedsiębiorczości i Technologii
Jadwiga Lesiszpo Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Andrzej Ziółkowski – Prezes Urzędu Dozoru Technicznego
Barbara Loba – Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych
11:25 – 12:45 panele:

  1. Konstytucja Biznesu – realne ułatwienia dla firm
  2. 3*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm
12:45 – 13:15 sesja pytań i odpowiedzi
13:15 – 14:00 lunch
11:00 – 14:00 strefa informacyjna z udziałem ekspertów

Zapisz się na konferencję

Dane gromadzone i przetwarzane są przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie. Dane przetwarzane są w celu udziału użytkownika w wydarzeniu. Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w regulaminie ochrony danych osobowych.
Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Chcemy poznać Twoje potrzeby

Wypełnij ankietę o wprowadzonych i planowanych ułatwieniach dla biznesu. Powiedz nam jakie jeszcze masz potrzeby w tym zakresie.

Organizatorzy

Patron medialny

Partnerzy