Spotkanie Poznań

24/09/2018

Collegium da Vinci
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Poznań 61-719

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy.

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm porozmawiamy na kolejnym z cyklu spotkań – tym razem spotkamy się w Poznaniu.

W wydarzeniu swój udział potwierdziła m.in: Jadwiga Emilewicz – Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Andżelika Możdżanowska – Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Andrzej Ziółkowski – Prezes Urzędu Dozoru Technicznego, Małgorzata Oleszczuk – Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Agnieszka Szymankiewicz – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy!

Program

10:30 Rejestracja, powitalna kawa
11:00 – 11:30 Otwarcie spotkania:
Jadwiga Emilewicz – Minister Przedsiębiorczości i Technologii
Andżelika Możdżanowska – Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju
Andrzej Ziółkowski – Prezes Urzędu Dozoru Technicznego
Małgorzata Oleszczuk – Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Agnieszka Szymankiewicz – Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu
11:30 – 12:05 Zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej – prezentacja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
12:05 – 12:35 3*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Finansów
12:35 – 12:40 Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw – wsparcie dla przedsiębiorców – prezentacja Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

 

12:40 – 12:45 Konstytucja dla biznesu – ZUS dla biznesu – prezentacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
12:45 – 13:15 Sesja pytań i odpowiedzi
13:15 – 14:00 Lunch
11:00 – 14:00 Strefa informacyjna z udziałem ekspertów

Wydarzenie zakończone.

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Chcemy poznać Twoje potrzeby

Wypełnij ankietę o wprowadzonych i planowanych ułatwieniach dla biznesu. Powiedz nam jakie jeszcze masz potrzeby w tym zakresie.

Organizatorzy

Patron medialny

Partnerzy i organizatorzy