Spotkanie w Rybniku

11/06/2018

Hotel Politański
ul. Sosnowa 5
Rybnik 44-203

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy.

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm rozmawialiśmy tym razem w Rybniku.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Marcin Ociepa, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Paweł Cybulski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów i Małgorzata Oleszczuk, Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

W strefie informacyjnej do dyspozycji uczestników byli eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego. Porad w zakresie RODO udzielali eksperci z Ministerstwa Cyfryzacji.

Dziękujemy za przybycie!

Program

10:30 rejestracja, powitalna kawa
11:00 – 11:25 otwarcie spotkania:
Marcin Ociepa – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii
Paweł Cybulski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów
Małgorzata Oleszczuk – Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Marek Ćmiel – Dyrektor Oddziału Urzędu Dozoru Technicznego Katowice
11:25 – 12:05 zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej – prezentacja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
12:05 – 12:30 3*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Finansów
12:30 – 12:45 Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw – wsparcie dla przedsiębiorców – prezentacja Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju
12:45 – 13:15 sesja pytań i odpowiedzi
13:15 – 14:00 lunch
11:00 – 14:00 strefa informacyjna z udziałem ekspertów

Wydarzenie zakończone.

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Chcemy poznać Twoje potrzeby

Wypełnij ankietę o wprowadzonych i planowanych ułatwieniach dla biznesu. Powiedz nam jakie jeszcze masz potrzeby w tym zakresie.

Organizatorzy

Patron medialny

Partnerzy i organizatorzy