Spotkanie Świnoujście

04/09/2018

Hotel Interferie
ul. Uzdrowiskowa 15
Świnoujście 77-600

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy.

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm porozmawiamy na kolejnym z cyklu spotkań – tym razem spotkamy się w Świnoujściu.

W wydarzeniu swój udział potwierdzili m.in.: Maciej Ziarko, Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości; Monika Getka, Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie oraz Dorota Janicka, Zastępca Dyrektora ds. Świadczeń O/ZUS Szczecin.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy!

Program

10:30 Rejestracja, powitalna kawa
11:00 – 11:20 Otwarcie spotkania:
Maciej Ziarko – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Monika Getka – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie
11:20 – 12:00 Zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej – prezentacja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
12:00 – 12:25 3*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Finansów
12:25 – 12:40 Rozbijanie mitów i potwierdzanie faktów na temat RODO – prezentacja Ministerstwa Cyfryzacji
12:45 – 13:10 Sesja pytań i odpowiedzi
13:10 – 14:00 Lunch
11:00 – 14:00 Strefa informacyjna z udziałem ekspertów

Wydarzenie zakończone.

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Chcemy poznać Twoje potrzeby

Wypełnij ankietę o wprowadzonych i planowanych ułatwieniach dla biznesu. Powiedz nam jakie jeszcze masz potrzeby w tym zakresie.

Organizatorzy

Patron medialny

Partnerzy i organizatorzy