4 marca 2021

Nagranie z webinarium „Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju – praktyczne wskazówki dla MŚP”

Udostępnij

W jak sposób polscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z Europejskiego Funduszu Odbudowy i Rozwoju? Dowiesz się oglądając transmisję z webinarium pt.:„Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju – praktyczne wskazówki dla MŚP”, które odbyło się w dniu 4 marca 2021 roku. Wydarzenie poprowadziły dr Aleksandra Borowicz oraz dr Anna Masłoń-Oracz.   

Aleksandra Borowicz specjalizuje się w szkoleniach w zakresie planowania i realizacji projektów  finansowanych ze środków publicznych. Adiunkt w Katedrze Polityki Transportowej i Integracji Gospodarczej Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2019 roku ekspert sieci TeamEurope przy Komisji Europejskiej.

Anna Masłoń-Oracz jest pełnomocnikiem Rektora Szkoły Głównej Handlowej ds. Afryki. Autorka wykładów i szkoleń z zarządzania strategicznego oraz projektów Unii Europejskiej, które prowadzi na trzech kontynentach (Europa, Afryka, Azja). Specjalizuje się w tematyce polityki gospodarczej, projektów Unii Europejskiej i ekonomii rozwoju państw.

Podczas webinarium omówiono m.in. następujące zagadnienia:

  • Europejski Fundusz Odbudowy i Rozwoju, czyli nowy plan dla Europy: założenia, cele i zasady.
  • MŚP w nowych Europejskich Funduszach Inwestycyjnych: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Fundusz Spójności i Europejski Fundusz Społeczny Plus.
  • Umowa partnerstwa 2021-2027 - kształt dla systemu wdrażania funduszy europejskich z punktu widzenia MŚP.
  • Keypoints w nowej perspektywie finansowej: praktyczny wymiar przygotowania projektu.

W załączniku na dole strony znajduje się prezentacja wykorzystana podczas webinarium. 

Organizatorem wydarzenia była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Enterprise Europe Network.

Pliki do pobrania

Zobacz więcej podobnych artykułów