16 maja 2022 r.

PARP Partnerem Złotego Medalu Grupy MTP. Wręczenie nagród na targach Meble Polska 2022

Złoty Medal to nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów. Laureatów z każdej branży wybiera prestiżowe grono ekspertów. W konkursie nagradzana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. O Złoty Medal mogą ubiegać się tylko te produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Złotym Medalem nagradzani są liderzy biznesowi za nowatorskie produkty, które rozwijają gospodarkę i kreują trendy. Konkurs jest projektem uruchamianym w związku z kolejnymi edycjami targów i wydarzeń.

Wiarygodność konkursu budowana jest poprzez czytelne, transparentne procedury, atrakcyjność świadczeń, jakie uzyskują nagradzane firmy, a przede wszystkim poprzez staranny dobór składu Sądów Konkursowych wnikliwie oceniających wszystkie zgłoszenia.

Kolejne wręczenie nagród w ramach Złotego Medalu odbędzie się na targach Meble Polska 2022. Dla wystawców targi są wyjątkową okazją do prezentacji i sprzedaży najnowszych propozycji rynkowych handlowcom z całego świata.

Dla zwiedzających, targi te stanowią największą na świecie prezentację oferty polskiego przemysłu meblarskiego. To możliwość zapoznania się z najnowszymi kolekcjami na nowy sezon, spotkania liderów rynku i zawarcia kontraktów z producentami z Polski i krajów sąsiednich. Dodatkową atrakcją są organizowane w tym samym czasie targi HOME DECOR, na których przedstawiciele salonów meblowych mogą złożyć zamówienia na artykuły wyposażenia wnętrz. 

W uroczystości wręczenia Złotych Medali i statuetek Acantus Aureus Targów Meble Polska i Home Decor, weźmie udział Marcin Seniuk, dyrektor Departamentu Rozwoju Startupów w PARP.

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie.


Opublikowano: 16.05.2022 13:36
Poprawiono: 16.05.2022 11:36
Modyfikujący: 
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: