24 maja 2022 r.

PARP rozpoczęła realizację II edycji projektu „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości – komponent 2”

Celem projektu, który będzie realizowany w latach 2021-2023, są działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Gruzji, w szczególności innowacyjnych startupów z sektorów wysokiej IT, FinTech i zielonych technologii. Partnerem PARP i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej jest Gruzińska Agencja ds. Technologii i Innowacyjności – GITA.

Nabór do drugiej edycji projektu ogłoszony został w kwietniu br. Do tegorocznej edycji programu akceleracyjnego wybranych zostało 10 gruzińskich startupów, które wezmą udział w 2-etapowym programie akceleracyjnym.

24 maja 2022 rusza cykl sześciu szkoleń online typu Skill Share, dla wybranych w konkursie ambitnych startupów z Gruzji, reprezentujących szeroko pojęty sektor FinTech. Spotkania są zaplanowane dwa razy w tygodniu przez najbliższe trzy tygodnie.

Projekt „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości” jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

mripr_horyzontalne_pl-01-1logotyp_polska_pomoc


Opublikowano: 24.05.2022 12:47
Poprawiono: 24.05.2022 10:48
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: