Pomiń nawigację

15 czerwca 2022 r.

Polsko-Rumuńskie Forum Ekonomiczne, rejestracja do 17 czerwca

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy do udziału w Polsko- Rumuńskim Forum Ekonomicznym podczas 7 edycji Kongresu590 pt. „Łączymy Wszystkich”, który podejmie różnorodne zagadnienia dotyczące współpracy, wyznaczenia nowych celów oraz zacieśniania relacji gospodarczych i politycznych pomiędzy Polską i krajami regionu Trójmorza, w tym Rumunii.

Polska i Rumunia intensyfikują współpracę bilateralną w ostatnich latach. Realizacja projektów w ramach Trójmorza tj., takich jak Via Carpatia czy Rail2Sea, przyczyni się do zwiększenia konkurencyjności gospodarek Polski i Rumunii, a współdziałanie w kwestii Ukrainy może tę współpracę tylko przypieczętować.

Forum odbędzie się w PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.

Spotkanie podzielone będzie na następujące obszary tematyczne:

  • Odbudowa Ukrainy.
  • Energetyka.
  • Obronność.

W każdym z nich wystąpią przedstawiciele polskiego i rumuńskiego rządu, instytutów badawczych, organizacji biznesowych i przedsiębiorcy.

Forum będzie także okazją do znalezienia partnerów biznesowych (spotkania B2B), zapoznania się z planami inwestycyjnymi oraz potrzebami technologicznymi obu krajów.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów, jednostek administracji publicznej i instytutów badawczych zainteresowanych nawiązaniem współpracy lub wymianą wiedzy i doświadczeń z rumuńskimi partnerami.

Forum organizowane jest wspólnie przez Krajowa Izbę Gospodarczą, Ambasadę Rumunii w Polsce oraz Kongres 590.

Udział w Forum Ekonomicznym Polska-Rumunia jest bezpłatny!

  • Szczegóły i rejestracja:

Termin: 22  czerwca 2022 r. w godz. 12:00-16:45

Miejsce: Kongres 590  (PTAK WARSAW EXPO,  Aleja Katowicka 62, Nadarzyn)

Rejestracja

Kontakt:

Monika Sasiak

Zastępca Dyrektora

Biuro Współpracy z Zagranicą

tel.: 22 630 97 23

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Katarzyna Kaniewska

Biuro Współpracy z Zagranicą

tel.: 22 630 97 07

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 15.06.2022 16:09
Poprawiono: 15.06.2022 14:53
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: