Pomiń nawigację

17 sierpnia 2022 r.

Misja biznesowa do Brazylii, 26 listopada

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Misji Biznesowej do São Paulo w Brazylii, którą w dniach 26 listopada – 1 grudnia 2022 r. zorganizują Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) oraz FecomercioSP - największa federacja handlu i usług w Brazylii.

Głównym elementem programu misji będą indywidualne spotkania b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, organizowane w ich siedzibach, dobranymi zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez każdego z polskich uczestników. 

Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą misji

Wszystkie wstępnie zainteresowane firmy mogą wypełnić formularz rejestracyjny, niezobowiązujący do wzięcia udziału w misji.

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie misją (poprzez wypełnienie ww. formularza), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.

Termin przyjmowania zgłoszeń i płatności mija 3 października 2022 r.

Informacji nt. misji udziela Pan Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny PPCC, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 696 760 925.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 17.08.2022 12:36
Poprawiono: 18.08.2022 09:11
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: