Pomiń nawigację

28 września 2022 r.

Tematy dla przedsiębiorców i seniorów na MTP

Biuro Regionalne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w wydarzeniu zaplanowanym w ramach jedenastej edycji targów „Viva Seniorzy”. Głównym organizatorem spotkania przygotowywanego z udziałem PARP jest Ministerstwo Rozwoju i Technologii, a jego tematy to wspieranie aktywności zawodowej i przedsiębiorczości osób starszych, zarząd sukcesyjny jako narzędzie ułatwiające sukcesję firm jednoosobowych oraz możliwości wsparcia dla firm w trakcie zachodzących w nich zmian i okresowych trudności. Targi odbywać się będą w najbliższy piątek i sobotę, a wspomniane spotkanie zaplanowano na godzinę 14.00 pierwszego dnia – 30 września.

Temat sukcesji może być interesujący dla każdego przedsiębiorcy, który w bliższej czy dalszej perspektywie bierze pod uwagę taki właśnie sposób przeprowadzenia zmian własnościowych w swojej firmie. Ciekawym zagadnieniem dla firm będących w trakcie różnego rodzaju zmian jest System Wczesnego Ostrzegania,  projekt realizowany przez PARP, który może okazać się cennym wsparciem dla wielu przedsiębiorstw doświadczających okresowych trudności. Oczywiście – również firm prowadzonych przez seniorów, którzy potrzebują diagnozy swojego biznesu albo nowych kompetencji. Dodatkowo na spotkaniu poruszony zostanie temat innych form wspierania aktywności zawodowej, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych osób starszych.

Spotkanie odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w sali konferencyjnej niebieskiej i będzie jednym z wielu punktów większego wydarzenia, jakim są targi Viva Seniorzy. Ich organizatorami są Grupa MTP, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu. Zapraszamy również na stronę targów – www.vivaseniorzy.pl


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 28.09.2022 13:21
Poprawiono: 28.09.2022 11:23
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: