COVID-19. Co warto wiedzieć?

Fundusze Europejskie a Koronawirus

Bądź na bieżąco. Wiadomości ważne dla realizujących projekty unijne w czasie pandemii. Zbiór informacji o działaniach i ułatwieniach na rzecz beneficjentów środków UE w sytuacji zagrożenia. Zmiany i przesunięcia terminów naborów wniosków wprowadzonych przez instytucje ogłaszające konkursy.

Zobacz więcej

Specustawa funduszowa

Realizujesz inwestycje ze wsparciem UE? Zmagasz się z ograniczeniami spowodowanymi pandemią? Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przygotowało ustawę, która ułatwi prowadzenie i rozliczanie projektów oraz umożliwi przesunięcie funduszy unijnych na walkę z koronawirusem. Poznaj szczegóły pomocy.

Zobacz więcej

Fundusze Europejskie a Koronawirus

Oferta PARP dla przedsiębiorców

Sprawdź aktualne terminy naborów i zapoznaj się z dokumentacją konkursową.

Składasz wniosek o dofinansowanie?

Realizujesz projekt?

Prowadzenie firmy w czasie pandemii

Tarcza finansowa PFR dla firm i pracowników

Nowy program pomocowy w ramach Tarczy Antykryzysowej skierowany do polskich przedsiębiorstw. PFR (dzięki kompetencjom inwestycyjnym i zapleczu finansowemu) będzie mógł sprawne i efektywnie udostępnić przedsiębiorcom finansowanie na preferencyjnych warunkach, ograniczać skutki spowolnienia w polskiej gospodarce i przyczynić się do powrotu polskich firm na ścieżkę rozwoju.

Zobacz więcej

Przewodnik Antykryzysowy dla przedsiębiorców

Podsumowanie, przygotowane przez ekspertów z Grupy PFR, zawiera najważniejsze rozwiązania przewidziane w nowelizacji Ustawy COVID-19. To również przegląd narzędzi i instrumentów dostępnych w ofercie podmiotów z Grupy PFR, np. PARP, BGK, PAIH, ARP czy KUKE.

Przewodnik Grupy PFR dla przedsiębiorców

Tarcza finansowa PFR dla firm i pracowników