Spotkanie Bełchatów

12/09/2018

Hotel Wodnik
Słok k/Bełchatowa
Bełchatów 97-400

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy.

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm porozmawiamy na kolejnym z cyklu spotkań – tym razem spotkamy się w Bełchatowie.

W wydarzeniu swój udział potwierdziła m.in: Barbara Loba – Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych, Mariola Misztak – Kowalska – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Artur Zajączkowski – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy!

Program

10:30 Rejestracja, powitalna kawa
11:00 – 11:25 Otwarcie spotkania:
Barbara Loba – Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych
Mariola Misztak – Kowalska – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Artur Zajączkowski – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi
11:25 – 12:05 Zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej – prezentacja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
12:05 – 12:35 3*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Finansów
12:35 – 12:45 Konstytucja dla biznesu – ZUS dla biznesu  – prezentacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
12:45 – 13:10 Sesja pytań i odpowiedzi
13:10 – 14:00 Lunch
11:00 – 14:00 Strefa informacyjna z udziałem ekspertów

Wydarzenie zakończone.

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Chcemy poznać Twoje potrzeby

Wypełnij ankietę o wprowadzonych i planowanych ułatwieniach dla biznesu. Powiedz nam jakie jeszcze masz potrzeby w tym zakresie.