Spotkanie w Chełmie

04/06/2018

Hotel Kamena
al. Armii Krajowej 50
Chełm 22-100

Konstytucja Biznesu to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy.

O Konstytucji Biznesu oraz innych zmianach prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm rozmawiano na kolejnym z cyklu spotkań z cyklu „Prawo do przedsiębiorczości” – tym razem w Chełmie.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Beata Mazurek, wicemarszałek Sejmu RP, Mariusz Haładyj, podsekretarz stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Andżelika Możdżanowska, pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw, Andrzej Ziółkowski, prezes Urzędu Dozoru Technicznego, Małgorzata Oleszczuk, zastępca prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Leszek Bielecki, dyrektor Izby Administracji Skarbowej.

Potrzebujemy stworzenia ekosystemu, w którym biznes będzie wspierany z jednej strony przez naukę – i wzajemnie będzie inspirował badania naukowe – z drugiej strony będzie wspierany przez administrację państwową. Bo jeżeli do czegoś państwo jest nam potrzebne, to właśnie do tego, żeby wspierać oddolne inicjatywy – czy to biznesowe, czy naukowe – powiedział Jarosław Gowin, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Dziękujemy za udział w spotkaniu!

Program

10:30 rejestracja, powitalna kawa
11:00 – 11:25 otwarcie spotkania:
Beata Mazurek, Wicemarszałek Sejmu RP
Mariusz Haładyj, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii
Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw
Małgorzata Oleszczuk, Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Andrzej Ziółkowski, Prezes Urzędu Dozoru Technicznego
Leszek Bielecki, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej
11:25 – 12:05 Konstytucja Biznesu – realne ułatwienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
12:05 – 12:30 3*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Finansów
12:30 – 12:45 Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw – wsparcie dla przedsiębiorców – prezentacja Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju
12:45 – 13:15 sesja pytań i odpowiedzi
13:15 – 14:00 lunch
11:00 – 14:00 strefa informacyjna z udziałem ekspertów

Wydarzenie zakończone.

Lokalizacja

Wczytuję mapę...

Chcemy poznać Twoje potrzeby

Wypełnij ankietę o wprowadzonych i planowanych ułatwieniach dla biznesu. Powiedz nam jakie jeszcze masz potrzeby w tym zakresie.